.

האם אתם מנהלים את הקריירה שלכם או שאולי אתם מרגישים שלעיתים הקריירה שלכם מנהלת אתכם?

בכולנו קיים הרצון והצורך להמציא את עצמנו מחדש ולהרגיש מימוש עצמי בקריירה, ללא כל קשר לגיל או לעיסוק המקצועי. כיום, אנשים מבינים שהם צריכים לנהל את הקריירה שלהם ולא להתנהל בה, בין אם זה בתוך מקום העבודה בו אני עובד ובין אם מדובר בהתחלת מקום עבודה חדש. חשוב שכל אחד ואחת מאתנו יידע לפתח את כישוריו ומיומנויותיו כך שנוכל להרגיש תחושת מימוש מיטבי בעבודתנו.

הרעיון הינו להימצא כל הזמן במגמת התפתחות, שיפור ואימון על המיומנויות והכישורים שלנו.

"התחלה חדשה" הינה בית לניהול קריירה. מסלול "תנופה לתוצאות" הינו מסלול המשלב ייעוץ אישי יחד עם תהליך של ליווי קבוצתי, סדנאות והרצאות. התהליך מאפשר לייצר דיוק בהגדרת הייעוד התעסוקתי, עליה על מסלול נכון והתמדה בו והוא מתאים לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים ועצמאיים, המעוניינים להתחיל ולנהל את הקריירה שלהם בתוך הארגון בו הם עובדים, בתפקיד חדש או בעסק חדש כעצמאיים.

ב"התחלה חדשה" תקבלו את הכלים והידע כיצד "לעשות את זה נכון" !

כיצד להפוך להיות TALENT - אדם מוכשר ומצליח בתחומו המנהל את הקריירה בצורה מיטבית.

תקבלו בתהליך זה את הכלים והמיומנויות כדי לנהל את הקריירה שלכם בצורה הטובה ביותר, כזו שתשרת לא רק את הצלחתכם האישית כי אם גם את הצלחת הארגון בו אתם מועסקים או אותו אתם מנהלים.

 

כיצד נעשה זאת?

השאירו נא פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ טלפונית ראשונית והסבר על התהליך.

להרשמה לחצו כאן

התהליך כולל בין השאר:

התבוננות פנימה: מהם כישורינו ושאיפותינו?

התבוננות החוצה: מה שוק העבודה מציע, מה הוא דורש?

נבדוק יחד את השאלה: לאן אנחנו רוצים להגיע?

נעסוק בפיתוח מיומנויות וכישורים תעסוקתיים. נתכנן יחד איתך את הקריירה שלך לשנים רבות קדימה.

 

אחת לחודש, נפתחת ב"התחלה חדשה" קבוצה המורכבת מאנשים הרוצים לקדם את עצמם בצורה המדויקת והנכונה ביותר עבורם הן בתחום האישי והן בתחום המקצועי. הקבוצה מיועדת לאנשים הרוצים בצד ההצלחה בעבודה להרגיש תחושת מימוש והגשמה עצמית מיטבית !

בחברת "התחלה חדשה" חברו מיטב המומחים לניהול קריירה בישראל: פסיכולוגים ארגוניים, מאמנים בכירים ומנטורים, יועצים תעסוקתיים ועסקיים וכל זאת בכדי לתת כלים וידע מקיף ומדויק לכל אחד ואחת כיצד "לעשות זאת נכון" ולעלות על מסלול קריירה בטווח הזמן הקצר.

אז ניתן לשבת ולחכות "לזמן הנכון", להמשיך לחוש אי נוחות במקום הקיים או להמתין שאולי משהו יקרה...

אך זו כנראה לא הדרך...

פתגם סיני עתיק טוען כי "הזמן הטוב ביותר לשתול עץ היה לפני 20 שנים, הזמן הטוב ביותר הבא הוא עכשיו !"

האם אתם רוצים למצוא את נתיב הקריירה הנכון עבורכם? מעוניינים לנהל את הקריירה שלכם בצורה טובה יותר? רוצים ללמוד איך לנהל אותה ולא להתנהל בתוכה?

אנחנו מזמינים אתכם לעלות על המגרש ולעשות עמנו את הצעד הראשון שלכם לקראת ניהול הקריירה שלכם בצורה נכונה ומיטבית.

להרשמה לחצו כאן

מה תרוויחו מקורס ניהול הקריירה של "התחלה חדשה"?

השתייכות לתוכנית הייחודית שלנו "תנופה לתוצאות" בה תקבלו:

תובנות וכלים מטובי המנטורים בארץ בנושא ניהול קריירה מיטבית. 

גישות ייחודיות המאפשרות לשנות הרגלים, לתכנן ולפעול בצורה שתקדם אתכם במקום העבודה ובקריירה שלכם למקום של מימוש עצמי והגשמה.

ייעוץ אישי לתכנון הקריירה שלכם מספר שנים קדימה. 

סדנאות והרצאות מקצועיות של אנשי מקצוע מנוסים מהמובילים בתחומם. 

מסלול אישי וקבוצתי בתפירה אישית שיאפשר לכם לעשות את השינויים הנדרשים בפרק זמן קצר. 

השתייכות לקהילת נטוורקינג פעילה, המקושרת עם החברות המובילות במשק.

השיטה שלנו עובדת - זה בדוק !

86% מהלקוחות שלנו מדווחים על השגת יעדיהם המקצועיים והאישיים בקורס ניהול הקריירה שלנו בהצלחה מרובה תוך פחות מחצי שנה!

צרו עמנו קשר כבר היום לקביעת שיחת ייעוץ לדיוק האתגר הבא שלכם.

אודות צוות "התחלה חדשה" -

אריה מליניאק, מאמן ומרצה מוביל, שותף ב"התחלה חדשה".

אחד המאמנים והמנטורים הוותיקים והמובילים בתחום האימון בישראל. מיישם גישה מהפכנית המבוססת על ניהול באמצעות אבחנות מעולם הספורט וכלים לביצועי שיא. בעל קשרים ענפים בעולם העסקי. מרצה מבוקש, נבחר על ידי גלובס ודה-מרקר לאחד מחמשת המרצים המובילים בישראל ואיש תקשורת מוכר. שחקן כדורסל ומאמן. לשעבר מאמן נבחרת ישראל.

דורון ליבשטיין, מנטור ויזם. יו"ר הדירקטוריון ושותף ב"התחלה חדשה".

מייסד ומנכ"ל חברת Mentors channel. מביא ניסיון עשיר והצלחות מוכחות בעולם העסקי לצד ידע רב בשיווק, במכירות ובמציאת ייעוד אישי. מלווה ומקדם מנטורים מובילים בארץ ובעולם, בין היתר עבד עם אופרה ווינפרי, ביירון קייטי, מרשה וידר ועוד. מילא תפקידים בכירים ב- Microsoft ישראל, ייסד והקים את MSN ישראל. כיהן בתפקיד יו"ר פורטל תפוז, מחבר הספר "בדרך למעלה". בעל קשרים ענפים בעולם העסקי.

 

טלי בנדר, מנכ"לית משותפת ושותפה ב"התחלה חדשה".

פסיכולוגית ומאמנת בכירה, מנטורית, יועצת עסקית ותעסוקתית, בעלת ניסיון רב באימון ובייעוץ לקריירה שניה. לשעבר, מנהלת משאבי אנוש בכירה וחברת הנהלה בחברת הייטק. יזמת ושותפה בעסקים פרטיים אותם הובילה למכירה. בעלת ניסיון רב כפסיכולוגית וכמאמנת, המתמחה בשחרור מחרדות בשיטת EMDR ובאימון להפרעות קשב ריכוז והתארגנות. בעלת תואר M.A בפסיכולוגיה ארגונית.

 

בת חן וייס, מנכ"לית משותפת ושותפה ב"התחלה חדשה".

מנטורית עסקית ותעסוקתית, בעלת ניסיון רב באימון וייעוץ קריירה לבכירים במשק. בעברה, ניהלה פרויקטים בתחום הגיוס (סדנאות הכשרת מנהלים, תמיכה וייעוץ במחלקות גיוס בחברות מובילות במשק) וכיהנה כמנכ"לית וכשותפה בחברת השמה מובילה. בעלת תואר שני בלימודי עבודה מאוניברסיטת תל אביב וכן בעלת תעודה מהתוכנית לאימון אישי בגישה פסיכולוגית, אוניברסיטת תל אביב ותעודת לימודי NLP.

זאבי ויזל, יזם ושותף ב"התחלה חדשה".

יועץ ארגוני בכיר. בעל ידע מצטבר של למעלה מ- 15 שנה כמנהל בכיר בחברות מובילות, ביניהן חוגלה קימברלי, ECI ופלאפון. כיהן בהצלחה כיועץ וכמנכ"ל בחברת ה"קוד המנצח". מהנדס תעשיה וניהול, בעל תואר MBA במינהל עסקים, מאמן מוסמך ומומחה NLP. מביא עימו ניסיון עשיר כיועץ עסקי וכמאמן לניהול אפקטיבי.

 

לקוחות מספרים עלינו...

ליליאן ספיר, בת 40, נשואה לשי ואמא גאה לשלושה -לאחר חודשיים בתוכנית

לא האמנתי כמה אנרגיות והשראה אפשר לקבל ממפגשי התחלה חדשה!

"אחרי 19 שנה בתחום התיירות היוצאת, שבו התפתחתי והגעתי לתפקיד סמנכ"ל שיווק של שלוש חברות, עם המון אחריות ועבודה מול גופים ענקיים בארץ ובעולם, הרגשתי תקועה בכלוב של זהב.

מיציתי את המקום ואת התפקיד, עד שהיה לי ממש קשה להגיע לשם בבוקר.
אבל איך מעיזים לעזוב מקום טוב שהיה כמו בית אחרי 19 שנה? מה יגידו עליי? אני כבר כמעט בת 40 והשוק קשה, ענף התיירות תחרותי וענף השיווק תובעני, מה בכלל מחכה לי? ומה בכלל אני רוצה?

ובכל זאת, עזבתי אל הלא נודע. לאחר חצי שנה בבית נרשמתי לאתרי דרושים, שלחתי עוד ועוד קורות חיים, הגעתי אפילו לראיון אחד או שניים, אבל לא עברתי אותם. ואז, ראיתי במקרה מודעה על תוכנית של התחלה חדשה לבניית קריירה בצורה נכונה. הגעתי להרצאה ולמרות שאני בדרך כלל סקפטית, התחלתי להרגיש קצת אחרת והצטרפתי לתוכנית "תנופה לתוצאות".

דרך תהליך האימון האישי והודות לתמיכת הצוות ומפגשי הנטוורקינג התחזקתי באנרגיות חיוביות של עשייה ושאבתי המון השראה. לא האמנתי כמה אנרגיות והשראה אפשר לקבל ממפגשים כאלה של התחלה חדשה. כמה פרגון, כמה תמיכה, איזה חיבוק ענק אתה מקבל.
ופתאום התחלתי לקבל הצעות יותר רלוונטיות עד שהגיעה ההצעה המדויקת ביותר עבורי מחברת צ'ק פוינט - .Middle East Field Marketing Manager

אני מתרגשת מאד להתחיל דרך חדשה ובעיקר, גאה בעצמי ובדרך שעברתי עם הצוות המדהים של התחלה חדשה. אין ספק שלאנרגיות החיוביות האלה ולכוח שהקבוצה נותנת יש תפקיד חשוב במקום שאני נמצאת בו היום".

בתיה מנשה, כיום מנכ"ל קבלה סנטר בישראל (שימשה במשך שנים כמנהלת סניף בבנק פועלים ובהמשך קנתה וניהלה סניף של ארומה), לאחר חודש בתוכנית

יש רגעים שאני עוצרת לנשום בכדי להאמין שזה אמיתי!

"ערב נפלא קבוצה יקרה, אמנם אני רק בתחילת המסע שלי איתכם, אך ברצוני לעצור ולהודות לכם על שנכנסתם במהירות ובעוצמה כה גדולה לחיי."כל כך הרבה אנשים נפלאים עם כוונות טובות, כל כך הרבה כלים, יש רגעים שאני עוצרת לנשום בכדי להאמין שזה אמיתי ולהצליח לספוג את כל מה שאתם מרעיפים עליי .
אין לי ספק שבזמן קצר אגיע למקום הנכון והמדויק לחיי! תודה ענקית, זכיתי!"

יש שיטה והיא עובדת!

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.