צוות המרצים שלנו

החומר האנושי ממנו
עשויה ההצלחה

צוות עם עשרות שנים של ניסיון המוביל בישראל במגוון תחומים שיובילו אתכם למימוש המטרות העסקיות בתפיסת מצוינות גבוהה ובחתירה ללא לאות לעבר המטרות האישיות והעסקיות של המשתתפים.

אל תפחדו מהשינוי. הוא יביא אתכם להתחלה חדשה

רוני ניר 

מנטור ויזם, יו"ר הדירקטוריון ומנכ״ל התחלה חדשה

מנטור בכיר במגזר העסקי מעל ל 5ו שנה ומאמן מוסמך לענפי ספורט הסיבולת, מיישם בהצלחה גישה המשלבת את תורת האימון ההישגי עם העולם העסקי. פיתח שיטה ייחודית של אימון למודעות לפריצת גבולות כדרך חיים, שמבוססת על משוב ועבודה משותפת בגישה: ״הצלחה היא שריר. כולם נולדים איתו, אבל רק מי שמתאמן מגיע רחוק.״ כיהן כמנכל חטיבת ה״ טק בחברה בינלאומית בתחום הבית החכם, כיהן במגוון תפקידי ניהול בחברות גלובליות וצבר נסיון עשיר בשיווק בינלאומי. בעל קשרים רחבים בעולם העסקי.

המנטורים שילוו אתכם להצלחה

עבור רבים אנחנו מסמלים התחלה. את הדרך הם התחילו בלעדינו, אבל אנחנו נתנו מסגרת, כלים ותנופה. הדרך לקריירה חדשה לא פשוטה או מובנת מאליה, אבל בשבילנו היא מטרה עילאית.
'התחלה חדשה' היא הבית של המנטורים בישראל. כבר 7 שנים שמיטב המומחים והבכירים מוצאים בה בית, משפחה ומקום לצמוח ולהתפתח.

הכל מתחיל ונגמר בהון האנושי

לאה גולדברג

שותפה וחברת דירקטוריון

מנהלת קורסי המנטורים בהתחלה חדשה, 25 שנות נסיון בניהול משימות והגדרת יעדים והשגתם, מרצה בכירה לתחומי ניהול סיכונים פיננסיים, מנטורית מוסמכת למנהלים, ארגונים ואנשים בתהליכי שינוי. מגשרת מוסמכת, מתמחה בנושאי משפחה.מאמינה במנהיגות משתפת לגיבוש חזון ורעיונות בגישת ההעצמה להון האנושי בארגון.

 

זה שאתה לא רואה אפשרות אחרת, לא אומר שהיא לא קיימת

אריה מליניאק

מרצה, מאמן ומנטור מוביל, חבר דירקטוריון

היום, אחד המנשרים הוותיקים והמובילים בישראל (מאז 1993). מיישם גישה מהפכנית המבוססת על ניהול באמצעות אבחנות מעולם הספורט וכלים לביצועי שיא. בעל קשרים נרחבים בעולם העסקי. מרצה מבוקש, איש תקשורת מוכשר. מאמן נבחרת ישראל לשעבר. מחבר הרב מכר ־ ״לנצח זה מקצוע״.

הצלחה אינה קשורה להישגך האישיים, אלא להשפעה שיש לך על אחרים

דורון ליבשטיין

מנטור בכיר. חבר דירקטוריון

מייסד ומנכ״ל חברת SMEMTOR CHANNEL ויו״ר WELLBE מביא ניסיון עשיר והצלחות מוכחות
בעולם העסקי. מלווה ומקדם מנטורים מובילים בארץ ובעולם. כיהן כסמנכ״ל השיווק במיקרוסופט, מנכ״ל וסניור דירקטור בהנהלה האירופית של מיקרוסופט. כיהן בתפקיד יו״ר פורטל תפוז. הוציא ספר בשם ״בדרך למעלה״. מביא ידע בשיווק, מכירות, מציאת הייעוד. בעל קשרים רחבים בעולם העסקי.

עינת טיירי

יועצת ארגונית, מנחת קבוצות, מנטורית

יועצת ארגונית, מנטורית אישית ומנחה מובילה בעולמות הניהול, השירות ומשאבי אנוש, בעבודה עם עובדים ומנהלים בדרגים
שונים, ליווי, אימון, ייעוץ והנחיית מנהלים בתהליכי כניסה לתפקידי ניהול ובצמתי קריירה,
התמודדות וניהול שינוי, ובבנייה ופיתוח צוותים.

שינוי בקריירה מתחיל בצמיחה גדולה שלך, דרך העצמת אחרים

גלית אורן ־ אבנשטיין

מנהלת תחום הכשרה והסמכת מנטורים בהתחלה חדשה

מנטורית למנהלים, ארגונים ואנשים בתהליכי שינוי.
מתמחה בשיפור ביצועים עסקיים דרך שיפור מיומנויות תקשורת ודיוק מסרים. מובילה ומנחה את קורס המנטורים והפרקטיקום למנהלים של התחלה חדשה. בעלת 18 שנות ניסיון בתפקידי ניהול בכירים וכשותפה ומנכלית של מספר מיזמים וחברות במשק. מאמינה שהמפתח הוא השקעה באנשים דרך הקשבה, זיהוי יכולות הפרט, חידודן והתאמתן למטרות הרצויות.

חשיבה חיובית היא הדרך לחיסול הספקות הפנימיים

ד"ר מיכל נס-אל

פסיכולוגית ויועצת ארגונית

הכוח שלי הוא לחבר אנשים לשמחה פנימית על ידי לימודם כיצד לחיות בשלום עם עצמם, וכך לקיים מערכות יחסים מספקות.  מאמנת חלומות מוסמכת, מנחת תכניות מנטורים, ניסיון רב בבניית צוותים, ניסיון רב באימון ניהולי
התמחויות: פסיכולוגיה חיובית, תקשורת בין אישית, התנהגות ארגונית, צמיחה עצמית, התפתחות ניהולית, כישורי משאבי אנוש.

ד"ר טלי תאני-הררי

יועצת אסטרטגית לשיווק והתנהגות צרכנים

מנטורית למנהלים, ארגונים ואנשים בתהליכי שינוי.
מתמחה בשיפור ביצועים עסקיים דרך שיפור מיומנויות תקשורת ודיוק מסרים. מובילה ומנחה את קורס המנטורים והפרקטיקום למנהלים של התחלה חדשה. בעלת 18 שנות ניסיון בתפקידי ניהול בכירים וכשותפה ומנכלית של מספר מיזמים וחברות במשק. מאמינה שהמפתח הוא השקעה באנשים דרך הקשבה, זיהוי יכולות הפרט, חידודן והתאמתן למטרות הרצויות.

ארגון וסדר חשובים אבל הבסיס הוא אימון מתמיד

דולי חותם

יועצת ארגונית, מנחת קבוצות, מנטורית

פסיכולוגית ארגונית בכירה ומאמנת מנהלים בארגונים. בעלת נסיון בתחום של יעוץ ארגוני ופסיכולוגיה מיונית, בחברת פילת וכעצמאית.

טלי בנדר

פסיכולוגית, יועצת קריירה, מנטורית וחברת דריקטוריון

מנהלת פיתוח עסקי של התחלה חדשה